problem

Czy warto korzystać z internetowej pomocy psychologicznej czy lepiej umówić się na wizytę do gabinetu specjalisty?

wizyta u psychologa
Source: flickr.com
Schorzenia natury psychologicznej mają to do siebie, że potrzebują przedyskutowania, wyszukania ich przyczyn i – jeżeli jest taka potrzeba – podjęcia terapii. Czy opowiadanie o swoich problemach w internecie przypadkowym osobom zapewni taki sam rezultat jak wizyta w poradni?

Ośrodki leczenia uzależnień - jedyne miejsca, w których da się przezwyciężyć nałóg

Adwokat
Author: mikytex
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, że ilość osiągalnych na obecną chwilę używek jest tak wysoka, że nie trudno o popadnięcie w uzależnienie. Granica pomiędzy przejściową zabawą a kompletnym uzależnieniem jest bardzo cienka i nie trudno ją naruszyć.

Wiele ludzi w obecnych czasach odczuwa różne dolegliwości powiązane ze nazbyt małą ilością ruchu, a czasami - o zgrozo - z jego nadmiarem

Właściwa dieta podczas menopauzy
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Ból stawów jest problemem coraz większej części ludzkości. Dawniej dopadał zwykle emerytów, ale współcześnie niestety wszystko ulega zmianom.

Jakie są objawy uzależnienia? Zapoznaj się z nimi, by szybko rozpocząć leczenie alkoholizmu

alkoholizm
Source: pixabay.com
Uzależnienie od alkoholu to częsty kłopot dzisiejszych czasów. Niestety alkoholicy nie potrafią przyznać się do własnej słabości, a tak naprawdę jest to pierwszy krok, aby rozpocząć leczenie alkoholizmu. W każdym mieście, także w Krakowie, są odpowiednie ośrodki leczenia choroby alkoholowej, ale najpierw trzeba rozpoznać oznaki uzależnienia oraz wówczas podjąć należyte działania. Co wobec tego wskazuje na to, że my czy bliska nam osoba nie potrafimy samodzielnie dać sobie rady z piciem?

Samodzielne przygotowywanie skrętów? Nie znajdziesz niczego prostszego i bardziej ekonomicznego!

sportowcy
Author: VirtualErn
Palenie szlugów jest tak nagminnym nawykiem, że nierzadko nie zwracamy nawet uwagi na osoby palące wokół nas. W minionych latach sprawa ta nieco się zmienia, bo szerokie kręgi zataczają akcje antynikotynowe.

Nasze społeczeństwo zmaga się z jedną z cywilizacyjnych chorób

Szpital Nouvel Hopital d’Estaing
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Jaką? Nadwagą. Bardzo wielu ludzi nie tylko w średnim wieku, lecz też dzieci lub nastolatków dosięga ten problem. Niestety odrobinę lekceważy się ten problem, a następstwa otyłości mogą być rzeczywiście groźne dla zdrowia.


Skąd to się bierze? Szczególnie zbyt mała ilość ruchu i siedzący tryb życia - to najwięksi sympatycy otyłości, no i jasne że nader tłusta dieta.

Co to jest laserowa korekta wzroku i jakie wady można by w ten sposób wykurować?

Dieta dla kobiet po 40-tce
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Zmysł wzroku to 1 z najbardziej istotnych zmysłów człowieka. Bez prawidłowo funkcjonujących oczu osobnik jest jakby sparaliżowany. Niby z jednej strony wielokrotnie można bez kłopotu spacerować czy biegać, z drugiej jednak stanowczo nie powinno się tego robić, gdyż w niezwykle łatwy sposób można siebie lub kogokolwiek skrzywdzić.


Na szczęście w dzisiejszych dniach medycyna jest bardzo nowoczesna i mogłaby niemało przypadłości wyleczyć.

Pages