turystyka

W jaki sposób zdecydować się na rower dla mężczyzny? Parę użytecznych porad będzie ci pomocnych w zakupach

Plecak
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi wiosna, coraz więcej ludzi zaczyna wybierać rozrywki sportowe na powietrzu. Jedną z niezmiernie cenionych form aktywności jest jazda na rowerze. W jaki sposób wybrać męski rower? To nie jest łatwe zadanie, więc przyda ci się kilka wartościowych rad, dzięki którym podejmowanie decyzji będzie o wiele łatwiejsze.

Jakiego rodzaju atrakcje zaoferować może dla odwiedzających Szczyrk, baza kwater w tym mieście.

Beskidy
Author: Greg_Men
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi mówiąc o województwie śląskim przede wszystkim myśli o zadymionych kopalniach i hałdach przy elektrowniach. A tymczasem region ten może bardzo dużo zaoferować także dla turystów, bo raptem kilkadziesiąt kilometrów w kierunku południa rozciąga się zupełnie inna kraina, niż przemysłowe fabryki i kopalnie.

Bieszczady - idealne miejsce na górskie włóczęgi

Solina noclegi
Author: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Source: www.pensjonaty-bieszczady.pl
Bieszczady to pasmo gór leżące we wschodniej strefie Beskidów. Bieszczady zajmują południowo-wschodni kraniec naszego kraju. Spośród wszystkich pasm górskich w Polsce to Bieszczady uchodzą za w największym stopniu dzikie oraz zagadkowe. Bieszczady są kapitalnym miejscem na wczasy o każdej porze roku. Czekają tam przepiękne połoniny, Solina, kolejka bieszczadzka oraz inne atrakcje.