zabiegi

Leczenie chorób zwyrodnieniowych z wykorzystaniem komórek macierzystych – co należy wiedzieć na ten temat

próbki laboratoryjne
Author: Luis Romero
Source: http://www.flickr.com
Leczenie za pomocą komórek macierzystych jest znane nie od dzisiaj. To istniejący zwrot w medycynie, który może okazać się niesłychanie skuteczną metodą leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów. Warto jednak dowiedzieć się nieco więcej na temat samej metody. Czym są komórki macierzyste? Jak wygląda terapia za pomocą komórek macierzystych? Jakie są szanse na wyleczenie z choroby?

W jakim terminie powinnaś pójść na zabiegi rehabilitacyjne, które zabiegi musisz dobrać i co one potrafią zdziałać?

skóra
Author: Jack Hastings
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach życie jest naprawdę nielekkie. Żyjemy w ciągłym zabieganiu, nie mamy terminu zadumać się czy też własny kręgosłup już chce oznajmić: dosyć.

Jakie kuracje są lekarstwem na upływające lata?

usta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda kobieta pragnie być ładna i zauważana przez panów. Dlatego tak bardzo dążą by dbać o swój wizerunek. To zazwyczaj kuracje kosmetyczne robione samodzielnie w domu. Do owych kuracji przynależą wszelkiego rodzaju maseczki nakładane na ciało, odżywki do włosów jak i paznokci czy masaże robione samemu.

Jak bardzo ważne są komórki macierzyste dla naszego zdrowia - na czym polega ich zbawienne działanie?

piegi na kolanach
Author: DesultoryMe
Source: http://www.flickr.com
Nasze ciało jest złożone z wielu różnorodnych rodzajów komórek, są one nieodzowne dla stanu naszego zdrowia. Są one odpowiedzialne za standardowe czynności, o których nawet za bardzo nie myślimy, jak bicie serca, oczyszczanie krwi przez nerki, prace mózgu i tak dalej. Niezwykle ważną rolę w naszym organizmie spełniają komórki macierzyste, budują one różne rodzaje komórek, są one dostawcą też zupełnie nowych komórek. Dodatkowo, kiedy komórki macierzyste ulegają podziałowi są w stanie kreować więcej komórek macierzystych. Na przykład, komórki macierzyste skóry mogą tworzyć nowe komórki, właśnie skóry, albo za takie, jakie są odpowiedzialne za produkcję melatoniny.

Uderz botuliną w zmarszczki mimiczne

Moda na zabiegi lunchowe
Author: Der-Med
Source: Der-Med
Co roku w Stanach Zjednoczonych decyduje się na niego 2,5 miliona kobiet. Do Amerykanek trochę nam brakuje, ale i u nas grono jego fanek rośnie. O czym mówimy? Botoks, który ze zmarszczkami daje sobie radę, jak rozgrzane żelazko z pogniecionymi ciuchami. Pomyśl o tym teraz i błyszcz niczym fajerwerki na Sylwestra! Botoks to jedna z najpopularniejszych i najbardziej bezpiecznych metod niwelowania zmarszczek. W TNS OBOP ,,Polka i medycyna estetyczna” do stosowania botuliny przyznało się 13% obywatelek. Zabieg znalazł się w trójce najbardziej pożądanych. Po peelingach i zabiegach depigmentacyjnych wskazało go 23% badanych. Fanów botoksu jest coraz więcej zwłaszcza zimą. Z prozaicznego powodu – każda kobieta chce wyglądać pięknie w sylwestrową noc i w czasie karnawału.

Urazy siatkówki - powody, symptomy i terapia lecznicza

oko
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli blask dostaje się do naszego oka, kroczy przez rogówkę, soczewkę i ciało szkliste, zanim w końcu trafi do siatkówki. Tutaj jest zamieniane na impulsy elektryczne. One sąza pomocą nerwu wzrokowego do mózgu, gdzie są wymieniane na jasne, chromatyczne obrazy, które widzimy. Jeżeli w tym procesie dojdzie do zakłóceń, mamy do czynienia z zaburzeniami widzenia. Schorzenia siatkówki przybierają masę form, a powody ich powstawania są podobnie wielorakie.

Wyśmienite urządzenia do modelowania czy ujędrniania ciała to nowy rozdział dbałości figury dla każdego

Leżąca kobieta
Author: DER-MED
Source: DER-MED
Dążenie do imponującej oraz ładnej sylwetki do dążenie każdej kobiety. Poczucie bycia atrakcyjną i ładną daje znakomite samopoczucie, a również pewność siebie w każdej sytuacji. Użytkują diety, fitness, chodzą na siłownie, piją wodę czy biorą farmaceutyki. Idą też na pływalnie i masaże, praktykują jogging i pozostałe zabiegi, tak aby udoskonalić oraz uelastycznić własną figurę oraz poczuć się lepiej.

Pages