zabiegi

Kiedy warto korzystać z bioenergoterapii? Jakie przypadki się do tego kwalifikują? O czym pamiętać?

kosmetyki
Author: takako tominaga
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób wierzy w różne niepoznane moce, które są w stanie zaoferować ulgę dla duszy i ciała. Nie są one zbyt akceptowane przez lekarzy, są wręcz przez nich tępione niczym szarlataństwo, coś co nie jest pomocne, a właściwie szkodzi.

Jakie kuracje są lekarstwem na upływające lata?

usta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każda kobieta pragnie być piękna a także zauważana przez mężczyzn. Dlatego tak bardzo dążą by pielęgnować swój wygląd. Są to zazwyczaj zabiegi kosmetyczne wykonywane własnoręcznie w domu. Do owych kuracji należy różnego typu maseczki nakładane na ciało, odżywki do włosów a także paznokci bądź masaże wykonywane samemu.

Poszukujesz dobrego dentysty we Wrocławiu? przeglądnij opinie dostępne w sieci

dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a uśmiech naszą wizytówką. O ile w sytuacji pierwszej tezy nie odgadniemy tego na pierwszy rzut oka, to w przypadku drugiej zdecydowanie tak. Ładny, zadbany uśmiech jest dużym atutem, który niesamowicie ingeruje na to, w jaki sposób odbierają nas inni ludzie. Istotne aby oprócz pięknej fryzury i stroju pamiętać o swoich naturalnych atutach, które dodatkowo niezwykle oddziałują na naszą pewność siebie.

Jak bardzo ważne są komórki macierzyste dla naszego zdrowia - na czym polega ich zbawienne działanie?

piegi na kolanach
Author: DesultoryMe
Source: http://www.flickr.com
Nasze ciało jest złożone z wielu różnorodnych typów komórek, są one nieodzowne dla stanu naszego zdrowia. Są one odpowiedzialne za codzienne czynności, o których nawet za bardzo nie myślimy, jak bicie serca, oczyszczanie krwi przez nerki, prace mózgu i tak dalej. Bardzo istotną rolę w naszym organizmie spełniają komórki macierzyste, budują one różnorodne typy komórek, są one dostawcą także całkowicie nowych komórek. Dodatkowo, gdy komórki macierzyste ulegają podziałowi mogą kreować większą ilość komórek macierzystych. Przykładowo, komórki macierzyste skóry są w stanie tworzyć nowe komórki, naturalnie skóry, albo za takie, jakie są odpowiedzialne za produkcję melatoniny.

Czuły dotyk rodzica jako najbardziej wzruszający znak troski i miłości o swoje dziecko.

masaż typu Shantala
Author: ASCOM Prefeitura de Votuporanga
Source: http://www.flickr.com
Indie są kolebką różnych rytuałów dla ciała. Od dawna hindusi traktują ciała jak świątynię i troszczą się o nie najlepiej, jak mają możliwość, fundując sobie na przykład różne masaże. Kobiety masują ciało w publicznych łaźniach, a rytuał hammam będzie nie tylko zabiegiem oczyszczającym, ale jest swego rodzaju terapią dla ducha.

Pages