badania

Jaką rolę może spełnić psycholog w życiu codziennym i zawodowym, metody na leczenie często występujących nerwic.

psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Leczenie zaburzeń i problemów psychicznych od dawna wśród naszego społeczeństwa było tematem tabu. Zwłaszcza dotykało to mężczyzn, którzy musieli być silni i odporni.

Jakimi metodami można sobie radzić z problemem niepłodności czyli podstawowe plusy i minusy metody in-vitro.

dziecko
Author: Audrey Xavier Brulu
Source: http://www.flickr.com
Dla większości par posiadanie potomstwa jest kluczową sprawą, dlatego też przypadki, kiedy kobieta przez długi czas nie może zajść w ciążę są niekiedy bardzo smutne. Po iluś latach starań niekiedy dochodzi do wspólnych pretensji i żalów, ludzie nie mogą nie wytrzymać presji i się rozchodzą, występują też różnego rodzaju depresje i inne zaburzenia.

Dawca nasienia, usługa przebadania męskiego nasienia

Ciąża
Author: DAVID MONROY
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach mamy o wiele więcej opcji związanych z zajściem w ciążę. Kiedyś, jeśli się nie udało musiano to zaakceptowaćlub zmienić partnera. Oczywiście istniały jakieś sposoby leczenia niepłodności, ale nie były one raczej oparte na racjonalnych przesłankach. Obecnie kobiety, które nawet nie mają partnera i są same i jeszcze chcą mieć dziecko, to mogą pomyśleć o banku spermy. Każdy dawca nasienia zostaje zarejestrowany w takim banku.

Dawca nasienia nierzadko jest ostatnią szansą dla par, które chcą mieć dziecko, ale nie mogą

badanie u specjalisty
Dla wielu par urodzenie dziecka bywa sporym marzeniem, jednakże niestety nie wszystkim jest to podarowane. Zdarza się tak, że podczas starań o malucha ma się problemy z płodnością oraz konieczna okazuje się fachowa kuracja. W niektórych wypadkach ostatnią nadzieją dla takich par staje się sztuczne zapłodnienie oraz dawca nasienia.

Regularne badanie krwi Wrocław, zdrowe odżywianie się oraz unikanie nerwowych sytuacji – czyli jak zachować witalność i zdrowie

zdrowa dieta
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Wielu ludziom wydaje się, jakby dzisiaj rzeczywistość umykałam nam przez palce. Chodzi o poczucie szybkiego upływu czasu, kiedy nim się obejrzymy i zorientujemy, już mija kolejny dzień, tydzień, czy miesiąc. To szybkie tempo powoduje, że staramy się gonić i nadążać za zmianami, co często może mieć w efekcie niekorzystne przełożenie, w szczególności jeśli chodzi o nasze zdrowie. Wiadomo bowiem od zawsze, że pośpiech czy nerwy nie są najlepsze dla naszego zdrowia.

Czy zmienienie miejsca swojego zamieszkania może być motywacją do zmiany stylu życia na zdrowszy

dieta
Author: nevena kukoljac
Source: http://www.flickr.com
Kiedy się mieszka w niedużym miasteczku, wszyscy wiedzą więcej o człowieku, niż on będzie wiedział sam o sobie. Trudno się dziwić, że człowiek oddycha z ulgą, wynosząc się choćby tymczasowo do innej miejscowości, z daleka od ciekawskich spojrzeń i uśmiechów.

Pages