Diety

Możność zakupu leków generycznych

basen
Author: domzdrowia.pl
Source: http://www.domzdrowia.pl
Lokalny rynek farmaceutyczny, biotechnologiczny i technik medycznych jest olbrzymi. Znaczną część wyrobów zajmują substytuty, a blisko połowa to wyroby nowatorskie. Pozostała część to medykamenty sprzedawane bez recepty, w tym suplementy Diety.


Polski rynek farmaceutyczny, zdominowany jest przez substytuty.

Nadwaga to poważny problem. Walczmy z nim na wszystkie możliwe sposoby

otyłość
Author: FBellon
Source: http://www.flickr.com
Zgrabna sylwetka jest nie tylko kwestią atrakcyjności fizycznej, ale przede wszystkim wyznacznikiem naszego teraźniejszego i przyszłego zdrowia. Niestety wielu ludzi całkowicie ignoruje fakt, iż nawet niewielka nadwaga ma wielki wpływ na ich samopoczucie i funkcjonowanie całego organizmu. Otyłość jest też powodem licznych chorób, które nie tylko skutecznie utrudniają życie, ale nawet stanowią dla niego prawdziwe ryzyko. Jednym z najpoważniejszych, a zarazem najczęściej występujących skutków nadwagi i niewłaściwej diety jest cukrzyca typu 2.

Odchudzanie u panów

Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch
Author: StormySleep
Zjawisko nadwagi obecnie dotyka coraz większej liczby ludzi. Jest to już swoista plaga współczesnej rzeczywistości. Niezwykle groźna jest skrajna otyłość, która może doprowadzić nawet do zgonu. Bardzo często słyszy się przykładowo, że ludzie z największą otyłością na świecie ważą przykładowo w granicach trzystu kilogramów. W takim stanie z kolei człowiek nie jest w stanie samodzielnie się poruszać i spełniać najprostszych zadań.

Odżywki na przyrost masy mięśniowej powinny okazać się być dobrze dobrane

mężczyźni cwiczący na siłowni
Author: Morten Skovgaard
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób wspierać własne ćwiczenia?

Ciało będzie dzisiaj niezwykle istotne, wiele ludzi podejmie różnorakiego rodzaju ćwiczenia, a także diety, tak by posiadać pewność, że ich ciało będzie się perfekcyjnie prezentowało.

Co musimy wiedzieć o miejscu spokojnej starości

seniorzy
Kiedy przybywa moment, w którym zastanawiamy się, czy aby nie zlecić pieczy nad naszymi najbliższymi komuś innemu, ponieważ sami nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować, warto wziąć pod uwagę pobyt w domu spokojnej starości. Jeszcze kilka lat temu, miejsce to wywoływało negatywne skojarzenia. W dzisiejszych czasach to na ogół nowoczesne, luksusowo wyposażone ośrodki.

Chcesz mieć lśniące włosy? Zdecyduj się na wysokiej jakości kosmetyki

kosmetyki do loków
Author: iStockphoto
Source: iStockphoto
Przedstawicielki płci pięknej, które matka natura obdarzyła włosami o cienkiej strukturze muszą radzić sobie z wieloma trudnościami z ich codzienną pielęgnacją. Takie włosy są zaskakująco miękkie, bardzo łatwo uszkadzają się, trudno z ich ułożyć fryzurę, która przez kilkanaście godzin będzie prezentowała się równie ładnie, jak bezpośrednio po ułożeniu.

Pages