dzieci

Dawca nasienia, usługa przebadania męskiego nasienia

Ciąża
Author: DAVID MONROY
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest o wiele więcej możliwości pozwalających na zajście w ciążę. Dawniej, jeżeli się nie udało trzeba było to zaakceptować, albo zmienić partnera. Owszem były jakieś sposoby leczenia niepłodności, ale nie były one raczej oparte na racjonalnych przesłankach. Dziś kobiety, które nie są z nikim związane a chcą mieć dziecko, to mogą pomyśleć o banku spermy. Każdy dawca nasienia jest rejestrowany w takim banku.

Jaka żywność jest naprawdę zdrowa?

warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie mieć problemów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasz system biologiczny poprawnie funkcjonował? Co poczynić, aby nasze potomstwo miały ochotę jeść smaczne potrawy? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie odpowiedniego trybu życia.

6 gier dla maluchów na placu zabawpoza domem

chłopiec
Author: uzi978
Source: http://www.flickr.com
Zarówno dla najmniejszych, jak i dla trochę starszych dzieci zabawa jest niezwykle istotnym elementem życia. Poprzez zabawę dzieci uzyskują wiedzę, jak również uczą się działania w grupie, dzielenia się i generalnie życia w dużej grupie ludzi. Nieprawidłowe jest zdanie niektórych rodziców, którzy są zdanie, że dziecko musi być wychowywane pod kloszem, z dala od rówieśników, którzy mogą dawać zły przykład. Tak samo szkodliwe jest oddzielanie pociechy od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, między innymi od infekcji i schorzeń wynikających z długotrwałego pobytu w towarzystwie rówieśników.

Które sposoby rehabilitacji należy dziś wybierać we Wrocławiu

fizjoterapia
Author: Shama Kern
Source: http://www.flickr.com
Ciężko teraz żyć nie zadbawszy intensywnie o własne zdrowie. Niestety, wypadki czasem zdarzają się każdemu, utrudniając jednostkom zwykłe funkcjonowanie. Odpowiednia rehabilitacja pourazowa okazuje się wtedy bardzo ważna. Znacznie skraca czas powrotu do zwyczajowych działań, jak także może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.

"Chorobą" współczesnych dzieci jest zbyt częste przesiadywanie przed komputerem - dlatego trzeba znaleźć ich interesujące zajęcie powiązane ze zwierzętami

finanse, pieniądze
W obecnych czasach z reguły nie można spotkać już maluchów, które bawią się w parku. Najczęściej siedzą na ławkach i są zajęte swoimi telefonami.

Pages