dzieci

Które sposoby rehabilitacji należy dziś wybierać we Wrocławiu

fizjoterapia
Author: Shama Kern
Source: http://www.flickr.com
Niełatwo dziś żyć nie troszcząc się silnie o własne zdrowie. Niestety, wypadki czasami zdarzają się każdemu, utrudniając jednostkom codzienne funkcjonowanie. Odpowiednia rehabilitacja pourazowa bywa wtedy nadzwyczaj istotna. Znacznie skraca czas powrotu do zwyczajowych działań, jak również może zapobiegać nawrotom niektórych dolegliwości.

Dawca nasienia, usługa przebadania męskiego nasienia

Ciąża
Author: DAVID MONROY
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach mamy o wiele więcej opcji pozwalających na zajście w ciążę. Kiedyś, jeżeli się nie udało trzeba było to przyjąć do wiadomościlub poszukać nowego partnera. Owszem były jakieś metody leczenia niepłodności, ale nie były one raczej oparte na logicznych przesłankach. Dziś kobiety, które nie są z nikim związane a chcą być matkami, to mogą skorzystać z banku spermy. Każdy dawca nasienia zostaje zarejestrowany w takim banku.

6 gier dla maluchów na placu zabawpoza domem

chłopiec
Author: uzi978
Source: http://www.flickr.com
Zarówno dla najmniejszych, jak i dla odrobinę starszych dzieci zabawa jest bardzo istotną częścią codzienności. Poprzez zabawę dzieci uzyskują nowe informacje, jak również uczą się działania w grupie, dzielenia się i generalnie życia w społeczeństwie. Nieprawidłowe jest zdanie niektórych rodziców, którzy są zdanie, że dziecko musi być trzymane pod kloszem, z daleka od rówieśników, którzy mogą mieć na nie szkodliwy wpływ. Tak samo szkodliwe jest izolowanie dziecka od wszelkich zagrożeń, na przykład od infekcji i dolegliwości wynikających z długotrwałego przebywania w towarzystwie rówieśników.

Dlaczego powinno się grać w logiczne gry planszowe?

pionki
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe mogą zapewniać naprawdę wiele radości i zabawy. Współcześnie gry planszowe są wyrabiane nie wyłącznie dla dzieci, mnogość planszówek kierowanych jest do ludzi dorosłych i należy przyznać, iż grając w takie gry z przyjaciółmi nierzadko możemy faktycznie świetnie się bawić!

Jak dbać o swoją pociechę?

nemowlak
Author: Joel Müller
Source: http://www.flickr.com
Dziecko to skarb - a przecież o skarb należy odpowiednio dbać. Jednak prawda jest taka, że nierzadko co prawda pragniemy zadbać o własną pociechę, przecież to najzupełniej normalne, lecz ciągle miewamy jakieś wątpliwości, nie wiemy jak ogarniać absolutnie wszystko co związane z naszą pociechą. I nic w tym złego, przecież to w zupełności normalne, że bardzo często rodzice mają jakieś wątpliwości. Na całe szczęście są artykuły takie jak choćby ten. Można powiedzieć, iż Internet to prawdziwa wylęgarnia wiedzy dla każdego polskiego rodzica.

Pages