Ciąża

W przypadku pięknego uśmiechu ważna jest systematyczność

Dentysta
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o piękny uśmiech jest podstawą, jeżeli zależy nam na atrakcyjnym wyglądzie i zwracaniu uwagi innych. Jednak tylko nieliczni szczęściarze mogą poszczycić się zdrowym uzębieniem przez większość lat swojego życia. Zdecydowanie więcej ludzi ma problemy z utrzymaniem zębów we właściwym stanie, dlatego tak istotną rolę pełni stomatolog - Aurident.pl Wrocław.

Trudny temat w społeczeństwie – in vitro. Od czego zacząć jeśli tego potrzebujemy?

bank spermy
Author: CIAT
Source: http://www.flickr.com
Długotrwałe i bezskuteczne staranie się o dzieci często powoduje zakłopotanie i złość pośród wielu par. Choć para bardzo się stara, troszczy się o swoje zdrowie i jest przygotowana na zajście w ciążę, nie ma oczekiwanego rezultatu. Zapłodnienie in vitro to jedna z coraz popularniejszych sposobów zapłodnienia. Wiele placówek otrzymało na system pomocy dla par środki z Ministerstwa Zdrowia.

Ciekawe badania, które wiele mówią o stanie naszego zdrowia. Bez dwoch zdań powinniśmy je wykonywać

Rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Są różnorodne badania, bez których ciężko sobie wyobrazić własne funkcjonowanie. Są badania płuc albo głowy, kluczowe jeżeli chcielibyśmy wiedzieć, czy nie posiadamy jakiejś wady wrodzonej lub nowotworu, który w nas jest, a my nie jesteśmy tego świadomi. Inne badania są okresowe, dajmy na to kobieta w ciąży powinna mieć badania prenatalne, aby uzyskać odpowiedź na pytanie, czy dobrze rozwija się płód.