trening

Weź aktywny udział w zajęciach Kung-Fu, a przekonasz się jak ważne mogą być podstawy samoobrony

kung fu
Source: foter.com
Aktualnie mnóstwo słyszy się o różnych atakach na niewinne osoby. Nagminnie się zdarza, że wracając samotnie nocą obawiamy się, że ktoś może nas zaatakować. W związku z tym już dziś musimy pomyśleć co powinniśmy zrobić, żeby każdej kolejnej nocy bać się mniej. Jednym z rozwiązań jest kupno gazu pieprzowego i posiadanie go zawsze przy sobie.

Właściwe suplementy znacznie zwiększą nasze możliwości w trakcie treningu

Limitowana kolekcja na Euro 2012
Author: RESERVED
Source: RESERVED
Jeżeli pragniemy zdrowo żyć i dbać o siebie, to bezwzględnie trzeba dużo się ruszać. Jednak, żeby nasz organizm prawidłowo reagował na męczący wysiłek fizyczny, czasem należy wziąć najróżniejsze suplementy.


Jeśli sporo trenujemy i chcemy być w jak najlepszej formie, to dobrze będzie brać monohydrat kreatyny.

Jakim sposobem skutecznie zatroszczyć się o właściwą kondycję a także figurę?

ćwiczenia fitness
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach naprawdę wielu Polaków przykłada niemałą wagę do swojej aktualnej kondycji, nierzadko decydując się na codzienne ćwiczenia. Niemało osób stawia na [aktywność fizyczną wykonywaną w czterech ścianach, sięgając po określone sprzęty. Trzeba zaznaczyć, że tego typu produkty są oferowane w sprzedaży Internetowej, przede wszystkim w sklepach o charakterze sportowym.

Dieta kulturysty – na co warto jest w pierwszej kolejności zwracać uwagę w komponowaniu codziennego jadłospisu?

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Treningi, rzeźbienie własnego ciała to naprawdę dosyć ciężkie, ale mimo to niezwykle satysfakcjonujące zadanie, które może zapewnić sporo radości. Nie należy się w związku z tym dziwić, że dzisiaj siłownie przeżywają prawdziwy najazd osób. Obecnie siłownie oraz kluby fitness są niezmiernie popularne, szczególnie wśród osób, które pragną zadbać nie tylko o własny wygląd, ale także zdrowie oraz potrzebną kondycję.

Odżywki dla osób uprawiających sport – czy można po nie sięgać? - Przeczytaj jakie powinny być najlepsze odżywki!

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Czy opłaca się sięgać po odżywki dla sportowców? Czy ich zażywanie nie zagraża zdrowiu? To pytania, które na pewno zadaje sobie sporo osób zanim zdecyduje się zacząć ich zażywanie.

Kogo bawią kajakowe spływy?

kajak
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Współcześnie coraz to więcej osób pragnie, co najmniej weekendowej rejterady od harmideru i zapachu miast. Wypoczynek na łonie przyrody nie musi znaczyć wyłącznie wędrówek pieszych albo rowerowych przejażdżek. Bardzo wielu sympatyków mają także spływy kajakowe i trudno się zdumiewać. To istotnie niepowtarzalna okazja do bardzo bliskiego przestawania z dziką przyrodą, a zarazem zdrowy wysiłek na rześkim powietrzu.

Pages