wakacje

Sporty wodne są coraz to popularniejsze wśród młodych - obozy zagraniczne

lato, sport, woda
Author: Midland
Source: Midland
W dzisiejszych czasach ludzie szukają przeróżnych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Wielokrotnie decydują się na sport, który w niedługim czasie staje się ich pasją i z dużym entuzjazmem doskonalą swoje kompetencje w danej dziedzinie. W szczególności tyczy się to młodzieży, która wyszukuje zajęcia, żeby wykorzystać energię i zająć się czymś angażującym.

Projekt na wczasy na rowerze

Wycieczka rowerowa
Author: Blaye Cotes de Bordeaux
Source: http://www.flickr.com
Projekt na wakacje na rowerze jest świetny dla osób aktywnych. Jak Polska długa i szeroka, rowerem jest możliwość trafić wszędzie. A w poniektóre punkty na dwóch kółkach należałoby się wybrać szczególnie. Wyprawa rowerowa jest też idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu na łonie natury, także poznanie oryginalnych tajemniczych punktów, jakie na co dzień omijamy. W Polsce jest wiele tras rowerowych zarówno dla wprawionych rowerzystów, jak i takich mniej wprawionych. Ciekawą trasą rowerową jest ta, która łączy stolicę z Trójmiastem.

W jaki sposób powinien wyglądać ekwipunek harcerza

Gitara
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Harcerstwo to ruch ludzi, którzy współpracują ze sobą w służbie ważnym ideom. Dzięki uczestniczeniu w harcerstwie młodzież zyskuje bardzo wiele. Głównie poznają nowych przyjaciół i potrafią się zintegrować. Harcerstwo uczy pomocy innym ludziom, stawania się odpowiedzialnym i usuwania ze swojego życia lęków. Każdy podopieczny jest odpowiedzialny, dodatkowo naprawdę punktualny. Podczas obozów zapoznaje się z przyrodą i obcuje z nią. Harcerstwo to także świetna przygoda i wspomnienia, które zostaną na bardzo długi czas.