dziecko

We dzisiejszym społeczeństwie wyrobił się pogląd, iż każda osoba mająca jakieś problemy ze swoim zachowaniem lub osobowością musi udać się po poradę do psychologa.

wizyta u psychologa
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
We współczesnym społeczeństwie wyrobił się pogląd, że każda osoba mająca jakieś kłopoty ze swoim zachowaniem bądź osobowością powinien udać się na wizytę do psychologa. Jest to nawet modne, ponieważ szczególnie osoby znane często mają swoich prywatny psychoterapeutów.

Od kojca do quada - zainteresowania dziecka się zmieniają

Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy rodzic wie, jak ciężko upilnować brzdąca, gdy ten potrafi już chodzić. Mając zabezpieczone zabawki, które uczą i bawią, można zachować spokój. Dziecko wsiada na jeździk i może się odpychać nogami, dzięki czemu może po domu przejechać niemało kilometrów. Odpowiednie zabezpieczenia oraz mocne ośki wykonane ze stali zapewniają pewność, że maluchowi w trakcie zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie interesującym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Jak dbać o swoją pociechę?

nemowlak
Author: Joel Müller
Source: http://www.flickr.com
Dziecko jest prawdziwym skarbem - a w końcu o skarb trzeba odpowiednio zadbać. Jednak prawda jest taka, że bardzo często co prawda pragniemy dbać o własną pociechę, w końcu to całkowicie normalne, ale nieustannie mamy jakieś wątpliwości, nie wiemy jak ogarnąć wszystko co jest związane z naszym dzieckiem. I nic w tym złego, przecież to całkowicie normalne, że często rodzice mają jakieś wątpliwości. Na szczęście są artykuły takie jak choćby właśnie ten. Można w sumie powiedzieć, iż Sieć to prawdziwa wylęgarnia wiedzy dla polskich rodziców.

Dlaczego powinno się grać w logiczne gry planszowe?

pionki
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe zdołają dawać naprawdę niemało radości i zabawy. Teraz gry planszowe są tworzone nie jedynie dla dzieci, niemało planszówek kierowanych jest do osób dorosłych i powinno się przyznać, że grając w takie gry z przyjaciółmi częstokroć możemy istotnie ślicznie się bawić!

Różne zajęcia dla dzieci rozwijające ich pasje oraz zainteresowania

piłka nożna dla dzieci
Author: fabbio
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo rodziców ochoczo zapisuje swoje dzieci na dodatkowe zajęcia pozaszkolne, takie jak na przykład nauka gry na jakimś instrumencie, zajęcia sportowe, plastyczne, muzyczne oraz inne. Bez wątpienia jest to bardzo dobry pomysł, w szczególności jeżeli zauważamy, że nasze dziecko ma jakieś pasje, może umiejętności. Należałoby wtedy pomóc mu w ich rozwoju, albowiem rozwijając umiejętności u dziecka dajesz mu szansę na lepszą przyszłość. Osoby, jakie w młodości uczęszczały na różnorodne zajęcia obecnie często osiągają jakieś sukcesy, oprócz tego bez wątpliwości o wiele lepiej zachęcać dziecko do jakiejś aktywności i rozwoju wartościowych pasji i zainteresowań, niż przykładowo pozwalać mu na całodniowe siedzenie przed telewizorem bądź komputerem.

Badania, które powinna zrobić kobieta spodziewająca się dziecka

kobieta w ciązy
Author: Sarah Zucca
Source: http://www.flickr.com
Kobieta brzemienna to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu powodów. pierwszy, najistotniejszy, jako dająca życie matka, jako przyszła mama, więc również z niemałą porcją obowiązków, wyrzeczeń, zmiany sposobu dotychczasowego życia. Może przez to właśnie, dlatego też narosło już tak dużo mitów związanych z ciążą, iż powinniśmy o nich opowiedzieć.

Pages