dziecko

Jaka żywność jest naprawdę zdrowa?

warzywa
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Jak mówi stare polskie przysłowie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Każdy chce czuć się dobrze i nie mieć problemów leczniczych. Jaki tryb życia powinniśmy prowadzić, aby nasz system biologiczny poprawnie funkcjonował? Co poczynić, aby nasze potomstwo miały ochotę jeść smaczne potrawy? Postaramy się odpowiedzieć na te oraz inne zagadnienie odpowiedniego trybu życia.

Od kojca do quada - zainteresowania dziecka się zmieniają

Zabawka dla dzieci
Author: d.s.p
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy rodzic wie, jak ciężko upilnować brzdąca, gdy ten potrafi już chodzić. Mając gwarantujące bezpieczeństwo zabawki, które uczą i bawią, można zachować spokój. Dziecko wsiada na jeździk i może się odpychać nogami, dzięki czemu może po domu przejechać niemało kilometrów. Dobre zabezpieczenia i solidne ośki wykonane ze stali mogą zapewnić pewność, że maluchowi podczas zabawy nic złego się nie stanie. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest interaktywna kierownica z melodyjkami.

Jak przygotować wyprawkę dla naszego dziecka? Na jakie sprawy zwrócić uwagę?

światło
Author: Amri HMS
Source: http://www.flickr.com
Czas oczekiwania na dziecko to najcudowniejszy moment dla wszystkich rodziców. W tym okresie jednak musimy podjąć znaczącą ilość przygotowań, aby przywitać nasze dziecko jak najlepiej. Trzeba w takim okresie zrobić dużo zakupów, wcześniej musimy zaplanować jakie meble, akcesoria czy ubranka będą konieczne naszemu dziecku.


Przygotowanie wyprawki z pewnością nie jest proste, akcesoria dla niemowląt muszą być jak najbardziej dobierane rozważnie.

Dlaczego powinno się grać w logiczne gry planszowe?

pionki
Author: VasenkaPhotography
Source: http://www.flickr.com
Gry planszowe zdołają dawać istotnie multum radości i zabawy. Współcześnie gry planszowe są przygotowywane nie jedynie dla dzieci, mnóstwo planszówek kierowanych jest do osób dorosłych i trzeba przyznać, że grając w takie gry z przyjaciółmi w wielu przypadkach zdołamy faktycznie cudownie się bawić!

Badania, które powinna zrobić kobieta spodziewająca się dziecka

kobieta w ciązy
Author: Sarah Zucca
Source: http://www.flickr.com
Kobieta w ciąży to jest istotna sprawa. I to z bardzo wielu wytycznych. pierwszy, oczywisty, jako przynosząca życie mama, jako przyszła mama, tak więc również z pokaźną dawką wymagań, wyrzeczeń, zmiany sposobu teraźniejszego życia. Może przez to właśnie, dlatego też pojawiło się już tak wiele legend związanych z ciążą, iż powinniśmy o nich przypomnieć.

Jak dbać o swoją pociechę?

nemowlak
Author: Joel Müller
Source: http://www.flickr.com
Dziecko to skarb - a przecież o skarb należy odpowiednio dbać. Jednak prawda jest taka, że nierzadko co prawda pragniemy zadbać o własną pociechę, przecież to najzupełniej normalne, lecz ciągle miewamy jakieś wątpliwości, nie wiemy jak ogarniać absolutnie wszystko co związane z naszą pociechą. I nic w tym złego, przecież to w zupełności normalne, że bardzo często rodzice mają jakieś wątpliwości. Na całe szczęście są artykuły takie jak choćby ten. Można powiedzieć, iż Internet to prawdziwa wylęgarnia wiedzy dla każdego polskiego rodzica.

We dzisiejszym społeczeństwie wyrobił się pogląd, iż każda osoba mająca jakieś problemy ze swoim zachowaniem lub osobowością musi udać się po poradę do psychologa.

wizyta u psychologa
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
We współczesnym społeczeństwie utarł się pogląd, że każda osoba mająca jakieś problemy ze swoim zachowaniem bądź osobowością musi udać się po poradę do psychologa. Stało się to nawet modne, ponieważ zwłaszcza osoby znane zazwyczaj mają swoich prywatny psychoterapeutów.

Pages